Hakkımda

Verimliliğin Anahtarı Psikolojik Güvenlik Teori, Araştırma ve Uygulama.

Serdar Salepcioğlu Psikolojik Güvenlik

Merhaba, ben Serdar Salepcioğlu.

Dünyada pandemiyle birlikte öneminin daha da artan, öncüsü Profesör Amy Edmondson’ ı Thinkers 50’ nin zirvesine taşıyan Psikolojik Güvenlik kavramının hem verimlilik hem de inovasyon için çok kritik bir faktör olduğuna inanıyorum.

Kültürümüzün de etkisiyle bizim bu alanda daha fazla çaba sarf etmemiz gerektiği de aşikar…

Bu yönde katkı sağlayabilmek adına Psikolojik Güvenlik ile nitelikli Türkçe kaynak eksiliğini giderebilmek için www.psikolojikguvenlik.com sitesini ve Psikolojik Güvenlik Postası fikrini hayata geçirmek istedim.

Özgeçmişim:

Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörünün lider şirketlerinde satış yöneticiliğinden genel müdürlüğe her mevkide görev yaptım. Girişimci kimliğimle iki başarılı şirket satışının paydaşı oldum.

Aktif girişimciliğim devam ediyor, hali hazırda academya, AIDA, Global Miles şirketlerin kurucu ve ortaklarındanım.

Bağımsız eğitim ve danışmanlık çalışmalarımın yanında 2010 yılından beri K2 ve K2C Danışmanlık şirketlerinde satış ve yönetim alanlarında eğitmen ve danışman olarak da görev alıyorum. Bugüne değin bazılarında tek eğitmen olduğum projeler 10’dan fazla Brandon Hall ödülüne layık görüldü.

Satış ve kişisel gelişim kategorilerinde Dikkat Satıcı Giremez, Ne Olmazsa Satış Olmaz ve Damdan Düşen Bilir kitaplarının yazarıyım.

The Association for Professional Coaching (APC)’ nin Türkiye elçisi olmanın yanında Psikolojik Güvenlik alanında, Amy Edmondson’ ın organizasyonu The Fearless Organization’ dan eğitim almış, ülkemizin ilk sertifikalı uygulayıcısıyım.

Serdar Salepcioğlu Psikolojik Güvenlik Serdar Salepcioğlu Psikolojik Güvenlik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bağlantı kurabilmemiz için Linkedin hesabım: https://www.linkedin.com/in/ssalepcioglu/

Takip edebilmeniz için PsikolojikGuvenlik.com’ un hesabı: https://www.linkedin.com/company/psikolojikguvenlik-com

Görüşmek için e-posta göndermek isterseniz: serdar@psikolojikguvenlik.com

 

 

%d